Місто Івано-Франківськ вул. Максимовича 15
ТЦ Бізон м-н «Мій Інструмент»
Місто Івано-Франківськ вул. Максимовича 15
ТЦ Бізон м-н «Мій Інструмент»
 

Замовити
дзвінок
X

Зворотній дзвінок
Електрокоса аккумуляторна Vitals Master AZT 3601a • Модель: Vitals Master AZT 3601a


 • Ціна договірна  X

  Зробити замовлення  Замовити

  Електрокоса акумуляторна Vitals Master AZT 3601a

  Опис

  Акумуляторна коса Vitals Master AZT 3601a — це зручний інструмент із верхнім розташуванням двигуна. Призначена для скошування зеленої порослі там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку — на невеликих ділянках місцевості з нерівним рельєфом, схилах, у важкодоступних місцях. Зручна для обкошування дерев, кущів, парканів, стінок, стовпів. Достатньо потужний електродвигун і різальний інструмент — ліска, трилопатевий — ніж дають змогу косити як трави, бур’яни, так і порость із товщиною стовбура до 20 мм.

  Завдяки сучасним технічним рішенням акумуляторна коса Vitals Master AZT 3601a має переваги й позбавлена багатьох недоліків ручних бензинових та електричних кіс. Для її роботи не потрібен кабель електропостачання: портативність забезпечує акумулятор. Відсутні пари бензину, не утворюються вихлопні гази.

  У конструкції коси застосований принцип уніфікації. Живлення забезпечує універсальна літій-іонна батарея, та сама, що використовується для іншого електроінструменту, наприклад, ланцюгової акумуляторної пили Vitals Master AKZ 3602a. Один комплект (акумулятор і блок живлення) може забезпечити енергією різні садові та господарські інструменти, що сприяє економії коштів покупця.

  Надійний електродвигун

  На відміну від іншого електроінструменту серії Master ця коса оснащена безщітковим (безколекторним) електродвигуном. Він розвиває високі оберти, видає більшу потужність і крутний момент, ніж аналогічний за вагою щітковий. Забезпечує добру продуктивність. Важлива якість безщіткового двигуна — більш раціональне, ніж у щіткового, витрачання електроенергії, тобто високий ККД. Унаслідок цього він може працювати на 50% довше, що особливо важливе для акумуляторного інструменту.

  Ємна акумуляторна батарея

  Двигун отримує живлення від Li-ion батареї напругою 36 В. Акумулятор забезпечений індикатором заряду. Ємність батареї (4 А∙год) дає змогу переробляти великі кількості матеріалів.

  Різні режими роботи й різальні інструменти

  Оператор може вибрати для роботи змінний інструмент — шпулю з ліскою діаметром 1,6 мм або трилопатевий сталевий ніж із гострими крайками.

  Для більш раціонального використання електроенергії та моторесурсу двигун може за вибором оператора функціонувати в різних режимах. Більш економічний режим із меншими обертами (5500 об/хв) не лише збільшує запас часу для роботи, а і сприяє меншому зносу механізмів.

  Комфорт та безпека

  Коса забезпечена одним заднім та двома передніми руків’ями. Головне руків’я становить єдине ціле з корпусом електромотора. Для зручності оператора воно прогумоване. На головному руків’ї розміщені клавіші увімкнення-вимкнення, перемикання режимів роботи, захисту від випадкового увімкнення. Там же розташована панель індикації режимів роботи.

  Передні руків’я кріпляться до штанги. Одне — горизонтальне, інше має D-подібну форму. Під час роботи оператор використовує будь-яке — те, що зручніше наразі.

  Завдяки роздільній штанзі інструмент можна компактно скласти для зберігання або транспортування.

  На редукторі є тавотниця (прес-маслянка). Тому процес змащення редуктора швидкий і не потребує розкриття механізму.

  Кожух захищає оператора від травм у разі відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

  Через відсутність шнура електроживлення немає небезпеки ураження електрострумом. Оскільки під час роботи безщіткового двигуна не утворюються іскри, інструментом можна працювати навіть у пожежонебезпечних місцях.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре


  Рекомендуємо

  Інструмент на прокат в Івано-Франківську


  Ласкаво просимо до нашої компанії, провідного постачальника спеціалізованого будівельного інструменту для оренди! Ми пропонуємо широкий асортимент професійного обладнання, яке задовольнить ваші потреби у будівництві, ремонті чи реконструкції.

  Наш асортимент включає різноманітні інструменти, такі як болгарки, віброплити, шуруповерти, віюротрамбовки, відбійні молотки, компресори, мийки, лобзики, пилососи, тачки, фени, штроборізи, шліфувальні машинки та багато іншого. Ми гарантуємо високу якість кожного інструменту, оскільки ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками і брендами.

  Наша компанія розуміє, що будівельні проекти вимагають ефективного та надійного інструменту. Тому ми зосереджуємося на тому, щоб надати вам передові технології та інноваційні рішення, які спрощують ваші завдання та підвищують продуктивність.

  Наша команда фахівців завжди готова надати вам професійну консультацію та допомогу вибрати потрібний інструмент для вашого проекту. Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний, тому ми працюємо індивідуально з кожним замовником, щоб забезпечити оптимальні рішення.

  Наші послуги оренди є зручним та економічним варіантом для вас. Ви можете орендувати потрібний інструмент на необхідний період часу, що дозволяє вам зосередитися на виконанні проекту без зайвих витрат на придбання нового обладнання.