Місто Івано-Франківськ вул. Максимовича 15
ТЦ Бізон м-н «Мій Інструмент»
Місто Івано-Франківськ вул. Максимовича 15
ТЦ Бізон м-н «Мій Інструмент»
 

Замовити
дзвінок
X

Зворотній дзвінок
Великий підлоговий поглинач вологи 7,2л Doctor-101 Ordos • Модель: PD50-LAE


 • Ціна договірна  X

  Зробити замовлення  Замовити

  Мобільний потужний осушувач повітря

  1. Мега продуктивність - 50 л/день
  2. Великий резервуар 7,2 л і можливість зливати воду через шланг
  3. Регульована швидкість вентилятора
  4. Зручна панель управління
  5. Автоматичний режим – підтримка заданої вологості повітря
  6. Екологічний холодоагент: фреон R410A
  7. Автоматична розморозка

  Ефективне поглинання вологи

  Осушувач повітря Ordos-101 може видаляти до 50 літрів води на день! Ordos-101 впорається із задачами будь-якої складності. Не лише прибиратиме зайву вологу, підтримуючи комфортну атмосферу в домівці, а й допоможе, наприклад, швидко висушити білизну. Увімкніть прилад поруч з розвішаним пранням і осушувач швидко вбере усю вологу.

  Інтелектуальний режим підтримуватиме комфортну вологість повітря в приміщенні автоматично. Також ви можете вручну задати будь-які налаштування: тривалість роботи і швидкість двигуна.

  Осушувач повідомить про повний бак і припинить вбирати вологу, доки ви не спорожните резервуар – жодна крапля води не потрапить на підлогу. Прилад також можна налаштувати на безперервний злив через шланг.

  Ordos-101 достатньо потужний, щоб впоратись із сильною вологістю вдома. Ідеально підходить для великої квартири або дому.

  Напівпромисловий осушувач повітря

  Модель Ordos-101 підійде як для великої квартири чи будинку, так і нежитлових приміщень. Висока площа дії дозволяє використовувати цей вологопоглинач у найрізноманітніших сферах:

  • сауни, басейни

  • пральні

  • бібліотеки, архіви, музеї

  • підвали, винні погреби та ін.

  Конденсаційний поглинач вологи

  Осушувач повітря обов'язково потрібен у приміщеннях, де рівень вологості постійно перевищує норму. Потужний прилад вбереже від мокрих стін, плісяви і важкого від нармірної вологи повітря, яким важко і шкідливо дихати. 

  Вологопоглинач – обов'язковий для використання у приміщеннях, де зберігаються чутливі до вологи матеріали: книги, документи, дерев'яні вироби, предмети мистецтва тощо.

  Ordos-101 – потужний і мобільний 

  Високоефективний осушувач повітря допоможе вирішити проблему високої вологості у приміщеннях, що не мають належної вентиляції, зокрема підвальних та цокольних. Ordos-101 є оптимальним рішенням для великих будинків і комерційних приміщень завдяки своїм характеристикам:

  • мобільність – завдяки коліщаткам легко переміщується між кімнатами;

  • безперервний злив через шланг  – якщо осушувач встановлюється в конкретному місці великого приміщення, до нього можна приєднати шланг, що зливатиме воду в каналізацію, і не турбуватись постійним зливанням води з баку.

  Автоматичне розморожування

  Будь-який осушувач на фреоні страждатиме від зниження продуктивності та проблем із замерзанням за низьких температур повітря. Щоб запобігти замерзанню пристрою, Ordos-101 має функцію автоматичного розморожування.

  Це запобігає охолодженню котушок компресорного насоса (це частина, де конденсується та збирається вода) і дає їм час для розморожування.

  Ви можете використовувати цей пристрій за температури повітря приблизно до 5°C, хоча ми рекомендуємо 10°C і вище для забезпечення найкращої продуктивності.

  Збір води

  Резервуар для води розташований на задній частині пристрою. Ordos-101 має систему автоматичного відключення, коли резервуар заповнений. Хоча вам не доведеться спорожняти його занадто часто, тому що він може вмістити до 7,2 літра – що дуже багато для машини такої ціни та потужності.

  Ви також можете налаштувати пристрій на злив у каналізацію. За допомогою цієї функції можна під’єднати шланг до задньої частини пристрою, щоб вода зливалася через вільний кінець шланга, тобто вам ніколи не потрібно буде спорожняти резервуар.

  Пиловий фільтр

  Фільтр від пилу розташований на задній панелі пристрою, він затримує пил і не дає йому потрапляти всередину приладу. Пиловий фільтр можна очищувати за допомогою пилососа або мити водою. Рекомендується перевіряти та чистити повітряний фільтр кожні 2 тижні.


  Зручна панель керування 

  Осушувач повітря обладнаний простою панеллю керування. При натисканні відповідної кнопки загориться індикатор:

  Defrost – показує, що прилад знаходиться в режимі розморожування (необхідна захисна функція при температурі повітря нижче 12°С). Використовувати прилад при температурі нижче 5°С не рекомендується.

  Tank Full – індикатор вмикається у разі заповненого резервуара, пристрій автоматично зупиняє свою роботу. Для відновлення осушення повітря необхідно злити воду з резервуара.

  Timer – спалахує при використанні функції таймера.

  Low або High – встановлена низька або висока швидкість осушення повітря, відповідно.

  Operation – індикатор показує, що осушувач повітря працює і поглинає вологу.


  ПЕРЕВАГИ ОСУШУВАЧА ПОВІТРЯ ORDOS-101

  ✅ Велика потужність та площа дії
  дозволяють використовувати прилад у приміщеннях до 150 м²

  ✅ Інтуїтивна панель управління
  просте та зрозуміле управління функціями осушувача

  ✅ Екологічно чистий холодоагент
  використовується R410A - природний холодоагент, абсолютно безпечний для довкілля та здоров'я

  ✅ Захист від переливу води
  При заповненні бака осушувач автоматично вимкнеться


  ЯК ПРАЦЮЄ КОНДЕНСАЦІЙНИЙ ОСУШУВАЧ ПОВІТРЯ

  1. Холодагент, що стискається компресором, у випарнику набагато холодніше кімнатного повітря. При включенні приладу вентилятор нагнітає вологе повітря всередину пристрою та подає його на холодний теплообмінник випарника з рідким фреоном усередині.
  2. Тепло з повітря переходить до фреону і призводить до його закипання та переходу в газоподібний стан. Волога з повітря конденсується на холодному теплообміннику випарника і стікає краплями у вбудовану в корпус ємність (або трубкою в дренаж).
  3. У внутрішньому контурі киплячий холодоагент надходить далі в теплообмінник конденсатора. Тут раніше охолоджене повітря частково нагрівається, фреон конденсується та подається на компресор. Після теплоообмінника конденсатора сухе повітря повертається злегка підігрітим у приміщення.

  4. Чому при підвищеній вологості потрібен осушувач повітря

   Підвищена вологість це не просто неприємний сирий запах у будинку, але й низка інших проблем, що приносять дискомфорт, грошові витрати та проблеми зі здоров'ям.

   Висока вологість у квартирі провокує:

   • появу та поширення цвілі та інших грибкових організмів;

   • розбухання та непридатність дерев'яних конструкцій, наприклад, підлоги;

   • корозію металевих конструкцій;

   • проникнення вологи в комп'ютерну техніку, інші прилади та механізми, виникнення ризиків короткого замикання;

   • виникнення ризику травматизму через утворення калюж на підлоговому покритті;

   • зниження теплоізоляційних властивостей будівельних та оздоблювальних матеріалів;

   • промерзання відкритих ділянок повітроводів.

   Більш того, згідно з спостереженнями лікарів, тривале перебування у приміщенні з підвищеною вологістю призводить до того, що в органах дихання відбуваються незворотні зміни. Вогкість «сприяє» появі таких серйозних захворювань як туберкульоз та астма. Постійне почуття втоми, нездужання та слабкість – також є показниками підвищеної вологості у будинку.

   Створіть здоровий мікроклімат у будинку з вологопоглиначем!


  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре


  Рекомендуємо

  Інструмент на прокат в Івано-Франківську


  Ласкаво просимо до нашої компанії, провідного постачальника спеціалізованого будівельного інструменту для оренди! Ми пропонуємо широкий асортимент професійного обладнання, яке задовольнить ваші потреби у будівництві, ремонті чи реконструкції.

  Наш асортимент включає різноманітні інструменти, такі як болгарки, віброплити, шуруповерти, віюротрамбовки, відбійні молотки, компресори, мийки, лобзики, пилососи, тачки, фени, штроборізи, шліфувальні машинки та багато іншого. Ми гарантуємо високу якість кожного інструменту, оскільки ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками і брендами.

  Наша компанія розуміє, що будівельні проекти вимагають ефективного та надійного інструменту. Тому ми зосереджуємося на тому, щоб надати вам передові технології та інноваційні рішення, які спрощують ваші завдання та підвищують продуктивність.

  Наша команда фахівців завжди готова надати вам професійну консультацію та допомогу вибрати потрібний інструмент для вашого проекту. Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний, тому ми працюємо індивідуально з кожним замовником, щоб забезпечити оптимальні рішення.

  Наші послуги оренди є зручним та економічним варіантом для вас. Ви можете орендувати потрібний інструмент на необхідний період часу, що дозволяє вам зосередитися на виконанні проекту без зайвих витрат на придбання нового обладнання.